ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для категорії «Інші споживачі» Концерну «Міські теплові мережі»

 Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.11.2021 року №456 для Концерну «Міські теплові мережі» (далі – Концерн «МТМ») були скореговані тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також тарифи на послугу з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для категорії «Інші споживачі». Розмір та структура діючих тарифів наведені за посиланням.

Протягом дії встановлених  виконкомом тарифів  відбулись зміни цін на енергоносії, зокрема:

зменшення ціни придбаного природного газу для категорії «інших споживачів» на -57% (врахована в тарифі 24 118,41 грн/тис.м3, в проекті 13 658,42 грн/тис.м3 (грудень 2021р.));

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» у разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема збільшення або зменшення податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, орендної плати та амортизації, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, може проводитися коригування тарифів. Керуючись зазначеною нормою Концерн «МТМ» розрахував коригування тарифів та відповідних комунальних послуг.

Керуючись п. 2, 3, 5 розділу II наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 Концерн «МТМ» інформує споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги шляхом перегляду окремих складових тарифу:

Структура проекту тарифів за посиланням (додаток).