Про нас

Служба з метрологічного забезпечення Концерну “МТМ”.

Ми – команда професіоналів.

Нас відрізняє:

Надійність

Ми не забудемо, що ви залишили нам заявку. За день до призначеної дати Вам зателефонують і повідомлять час приїзду фахівця.

Вигода

Повірка дешевше заміни приладів обліку в 3 рази.

Оперативність

Подана заявка виконується протягом декількох днів.

Професіоналізм

Кілька років успішної роботи дозволили нам накопичити чималий досвід в обраній сфері завдяки якому наші нинішні клієнти залишаються задоволені результатом на 100%.

Зручність

Щоб замовити послугу досить зробити один телефонний дзвінок або залишити заявку на сайті.

Дільниця з організації ремонту та повірки приладів обліку Концерну “МТМ” існує 3 роки і за цей час змогла стати колективом професіоналів, які добре знають свою справу. Останнім часом така послуга, як повірка лічильників води та тепла, стає все більш актуальною. Цю процедуру необхідно проводити в обов’язковому порядку раз в 4 роки.

Наші послуги

Ми надаємо широкий спектр послуг достатній, щоб задовольнити найвимогливішого клієнта, серед яких: монтаж та демонтаж приладів обліку, повірка приладів обліку з діаметром до 80 мм включно. За необхідності можемо здійснити регулювання або ремонт приладів, замінити елементи живлення.

Наше обладнання

УВЛ 15/80-МС установка повірочна проливна призначена для регулювання , повірки лічильників води та лічильників-витратомірів у складі теплолічильників DN 15-80

АС-20 установка повірочна проливна призначена для регулювання , повірки лічильників води DN 15-20

АС-П установка проливна переносна з пристроєм фотофіксації призначена для повірки на місці експлуатації лічильників води DN10-20 всіх типів методом звірення в автоматичному режимі.