КОНЦЕРН "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" — сучасне підприємство з виробництва, транспортування та розподілу теплової енергії.
Підприємство засновано в серпні 2002 року і знаходиться у власності територіальної громади міста Запоріжжя.
У господарському віданні та оренді Концерну «Міські теплові мережі» знаходиться 65 котельних загальною встановленою тепловою потужністю 2118,057 Гкал/год, з них на сьогодні експлуатуються 63 котельні. Довжина теплових мереж в двотрубному обчисленні складає 760,094 км. Крім того, КОНЦЕРНОМ «МТМ» експлуатуються 16 насосних станцій і 52 центральних теплових пунктів.

Комментарии, разъяснения

Уведомление об увеличении размера судебного сбора


Шановні мешканці м.Запоріжжя!


Концерн «Міські теплові мережі» нагадує про важливість своєчасної оплати вартості послуг централізованого опалення та постачання гарячої води, а за наявності заборгованості негайного її погашення не чекаючи отримання позову та стягнення в судовому порядку заборгованості.


Інформуємо Вас, що звернення Концерну в суд тягне за собою для боржника стягнення не тільки заборгованості за послуги, але і судового збору, який з 01.09.2015 року становитиме в розмірі 1 мінімальної заробітної плати - 1218,00 грн.


З 01.01.2016 року становитиме в розмірі 1 мінімальної заробітної плати – 1378,00 грн.


Переконливе прохання своєчасно вносити плату за спожиті послуги в добровільному порядку, не допускаючи її стягнення через суди.Администрация Концерна «ГТС»